SAA LÄHEMALT TUTTAVAKS - BRAVO PHARMA

"Koostöös Eesti Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskusega töötame ka selle kallal, et arendada vähivastaseid ravimeid".

Meie ettevõttest

Tegemist on erakapitalil põhineva ja farmaatsiatoodetega tegeleva ettevõttega, mille peakontor asub Indias, New Delhis. Aastate jooksul on ettevõte farmaatsiatooteid tootnud ja aktiivselt turustanud Indias, Kesk-Aasias ja Ida-Euroopas. Olles integreeritud tervishoiuteenust pakkuv ettevõte, hõlmab see farmaatsiatooteid enam kui 45-st ravikategooriast, nt südameveresoonkonna ravimid, seedeelundkonna ravimid, analgeetikumid, vereloomeravimid, infektsioonivastaseid ravimid ja antibiootikumid, respiratoorsed abivahendid, diabeediravimid, immunoloogilised ravimid. Meie toodete kõrge kvaliteet püsib tänu tootjate suurepärastele tehnilistele teadmistele ja meie omavahelistele headele suhetele.

Meie eesmärk

Bravo Pharmaceutical tütarettevõteteks on Bravo Pharma ``OOO``(Usbekistanis), Bravo Pharma ApS (Taanis), Bravo Pharm LLC (Ukrainas), Bravo Biohealth LLC (Ameerika Ühendriikides) ja Bravo Healthcare OÜ (Eestis). Tütarettevõtete peamine eesmärk on arendada rahvusvahelist äri telemeditsiinis, biomarkerite kasutamises pankrease vähi korral, farmaatsiaketis, diagnostikalaborites, allopaatial ja ajurveedal põhinevate ravivahendite tootmises ja turustamises ning teadus- ja arendustegevustes. Bravo Pharmaceuticali nimi viitab kõrgele kvaliteedile nii toodetes kui ka teenustes. ``Koostöös Eesti Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskusega töötame ka selle kallal, et arendada vähivastaseid ravimeid``.

COMPANY PROFILE
BRAVO BROCHURE
Share this on WhatsApp